This post is also available in: English
Kao veliki ljubitelj knjige, svaku knjigu koju želim da pročitam kupim jer volim da je imam u svojoj kolekciji. Nažalost uvek mi se javi problem sa čime obeležiti stranice dokle sam stigla u toku čitanja. To su bile neke stare vizit karte koje sam nalazila po kući, kartončići….
Savijanje stranice to nije dolazilo u obzir, to mi je uvek bilo neurdeno.
Gledajući tako po internetu naišla sam na odlomak iz knjige Tamare Simić “Bajka o odrastanju”, pročitala sam PROLOG i jako mi se svidela knjiga. Poželela sam i nju da imam. Čitajući knjigu shvatila sam da je više za decu, ali meni se svakako jako dopala. Kada sam stigla do Beležaka o piscu, saznala sam da je to u stvari druga knjiga ovog pisca. Odlučila sam da odmah uzmem i prvu njenu knjigu “Neobična bajka” , koju sam pročitala u jednom dahu. Inspirisana ovim knjigama i ja sam se vratila u svoje detinjstvo i odlučila da napravim obeleživač za knjige koji je pravi dečiji.
Obeleživač za knjige sa ukrasnim kićankama:
Da li se sećate posta gde sam Vam pokazila kako se prave ukrasne kićanke? Inspirisana veselim bojama iz knjige “Bajka o odrastanju”, setila sam se mojih kićanki i odlučila da i njih iskoristim i napravim još neki obeleživač za knjige.
Brzo i lako možete da napravite ove obeleživače za knjige.
Uživajte i obavezno pročitajte ove knjige, a možete ih direktno naručiti i preko njihovog sajta: http://www.neobicnabajka.com/